Kuşadası Özel Tekne Turu

Kuşadası Tekne Turu

Kuşadası tatilinizde mutlaka katılmanız gereken turların başında tekne turları gelmektedir. Aileniz ile rahatlıkla katılabileceğiniz tekne turlarımız her gün sabah saat 09:00 da başlayıp, öğleden sonra saat 16:30 da sona ermektedir. Kişi başı fiyata öğle yemeği ve yemek süresi boyunca limitsiz meşrubatların da dahil olduğu tekne turlarımıza katılmak veya bilgi almak için sayfanın alt tarafında bulunan whatsapp butonundan mesaj atabilir veya bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. 05376675267

Teknelerimizin Hareket Yeri ve Saati

Teknelerimiz Kuşadası Güvercinada yolunda bulunmaktadır ve buradan hareket etmektedir. Teknelerimizin tur başlangıç saati 09:00 dır.

Hareket saatinden 15-20 dakika önce teknelerimize ulaşmış olmanız gerekmektedir. Telefonla rezervasyon yapmış olabilirsiniz ama zamanında tekneye ulaşmazsanız yeriniz başka bir müşteriye satılır.
Bu nedenle olası gecikmeleri rezervasyon numaramız olan 05376675267 ye bildirmeniz gerekmektedir.

Tekneye Ulaşım ve Otopark

Tekne turlarımıza katılacaklar kendi araçları ile gelecek ise Güvercinada yolunun hemen karşısında bulunan ücretli otoparka araçlarını bırakabilmektedirler. Otopark ile teknelerimizin arasındaki mesafe sadece elli metredir.

Kuşadası’na otobüsle gelen müşterilerimiz otogardan her beş dakikada bir kalkan 5 numaralı minibüslere binerek Güvercinada yolunda inebilirler.

Tekne Turu Öğle Yemeği Menüsü

Tekne turu öğle yemeği açık büfe olarak servis edilmektedir. Öğle yemeğinde genellikle Tavuk, Köfte, Makarna, Salata ve Meyve bulunmaktadır. Ayrıca öğle yemeği servisi süresince Kola, Fanta, Sprite ve Su ücretsiz ve limitsiz olarak alınabilmektedir. Yemek servisi öncesi ve sonrasında teknelerimizde tüm içecekler ücretlidir.

Teknede Neler Var

Teknelerimizin alt katında gölge alanda masalar ile gün boyunca sıcak ve soğuk içecekler satın alabileceğiniz bar, üst kat ve ön güvertede güneşlenme minderleri mevcuttur. Bunun dışında bay ve bayan tuvaletleri, duş, müzik yayını, yüzme bilmeyenlerin kullanabileceği can yelekleri bulunmaktadır.

2021 Tur Fiyatları

2022 yılı yaz sezonunda öğle yemeği ve yemek servisi süresince limitsiz meşrubatlarda dahil kişi başı fiyatımız 100 liradır. 0-6 yaş arası çocuklardan ücret alınmamaktadır.

Günün Özeti

https://kusadasitekne.com

https://www.kusadasitekneturu.net/

Mesajınız
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz.